Гостьова лекція на тему «Нормативно-правове регулювання рекламної діяльності»

Відбулась гостьова лекція з дисциплін «Рекламна діяльність» і «Нормативно-правове регулювання господарської діяльності» для здобувачів ОП 051 Економіка підприємства і ОП 076 Підприємництво та торгівля, які викладає доцент Вероніка Буторіна. З темою «Нормативно-правове регулювання рекламної діяльності» перед молоддю виступила Світлана Антонецька, юрист, власниця ПП «Агро Консалтинг Груп», голова ГО «Кам’янець-Подільський «Ратуша», керівниця проєкту «Волонтер в законі», параюрист БПД.

Під час жвавої бесіди було обговорено ряд питань щодо відповідальності за прояви дискримінації в рекламі; правових аспектів реклами в мережі Інтернет та захисту торговельних марок в Україні. Студентам було цікаво ознайомитись з останніми змінами мас-медійного законодавства та практикою його застосування.

Кафедра економіки підприємства Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка продовжує залучати фахівців і практиків для підвищення ефективності викладання освітніх компонентів.