Академічна мобільність

Міжнародна академічна мобільність викладачів

Викладачі кафедри активно проходять міжнародне наукове стажування. Зокрема, лише у 2018–2019 рр. підвищення кваліфікація у закордонних ВНЗ пройшли професор Мазур Н.А. (на базі Духовної Академії Університету Стефана Вишинського та Познанського університету економік та бізнесу), доценти кафедри Свідер О.П. (на базі ТОВ “Інститут дослідження та розвитку Люблінського науково-технологічного парку”) та Кушнір О.К. (на базі Духовної Академії Університету Стефана Вишинського), старший викладач Олійник О.С. (на базі ТОВ “Інститут дослідження та розвитку Люблінського науково-технологічного парку”).

У 2019 р. в рамках угоди з Познанським університетом економіки та бізнесу професор кафедри Мазур Н.А. реалізувала програму академічної мобільності, в рамках якої проводила викладацьку роботу зі студентами-магістрантами Інституту менеджменту.

Академічна мобільність студентів

Міжнародний відділ університету пропонує ряд стипендіальних і конкурсних програм для молоді: Конкурс проєктів від Польсько-української ради обміну молоддю, Стипендійна програма Visegard Fund, Національна стипендійна програма Словацької Республіки, програми “NAWA”, Програма імені Фулбрайта, програма Британської Ради для молоді “Active Citizens”. Стипендіальна програма уряду Польщі для молодих науковців, Німецька служба академічних обмінів DAAD та інші.