Міжнародна співпраця

Міжнародна наукова співпраця

З 2009 року кафедра економіки підприємства бере активну участь у організації та проведенні на економічному факультеті щорічної Міжнародної науково-практичної конференції “Проблеми, пріоритети та перспективи соціально-економічного розвитку в ХХІ столітті”. Учасниками заходу є науковці з Латвії, Литви, Польщі, Білорусі, Молдови. Співорганізатори заходу:

  • Утенський вищий учбовий заклад (Литва);
  • Балтійська міжнародна академія (Латвія);
  • Інститут економіки НАН Білорусі;
  • Камратский державний університет, Бєльцкий державний університет ім. Алеко Руссо, Державний педагогічний університет ім. Іона Крянге (Молдова);
  • Опольський університет, Познанський університет економіки та бізнесу (Польща).

З науковими установами і ВНЗ даних країн укладено угоди про співпрацю.

 

Залучення студентів до міжнародної співпраці

У 2018 р. шестеро студентів кафедри взяли участь у Міжнародному конкурсі науково-дослідних робіт з економіки, який проходив у Молдові на базі Комратського державного університету, зайнявши почесні призові місця.

У 2017 р. магістри під керівництвом завідувача кафедри професора Ящишиної долучились до програми ЄС Joint UNDP (EU project) “Community Based Approach to Local Development” (2015–2017).

 

Міжнародні грантові програми

Викладачі кафедри економіки підприємства Ящишина І.В., Мазур Н.А., Боднарчук Т.Л. мали нагоду бути присутніми на семінарі “Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС” та тренінгу “Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?” у м. Хмельницький. Наукові заходи були організовані Представництвом ЄС у Хмельницькому та Шепетівці. Викладачі отримали цікаву інформацію щодо таких програм та проектів, як: Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, COSME, EU4Business та багато інших.