Виховна робота

    Зі студентами спеціальностей 051 Економіка, 071 Облік і оподаткування, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, окрім цікавої навчальної проводиться й не менш багатогранна виховна робота.

    У вільний від навчання час в університеті для молоді діють спортивні секції футболу, баскетболу, волейболу, легкої та важкої атлетики, дзюдо, боротьби, тхеквондо, кульової стрільби, пауерліфтингу, настільного тенісу, акробатики, боротьби на поясах, самбо, боксу, шахів, шашок, фітнесу. До послуг студентів університету 5 спортивних залів, 2 стадіони, спортивні майданчики. У гуртожитках обладнано сучасний фітнес-зал, створено клуб любителів шахів, обладнується спортивний зал для занять з атлетики, функціонує секція аеробіки та шейпінгу, обладнано кімнату для заняття настільним тенісом.

    Для забезпечення стабільного соціально-психологічного середовища в університеті функціонує соціально-психологічна служба, метою діяльності якої є  психологічне забезпечення та підвищення ефективності освітнього процесу, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя усіх його учасників.

    Яскравістю та креативом відзначаються організовані на економічному факультеті концерти, конкурси, фестивалі, дні студента. Дівчата й хлопці мають змогу виявити власні таланти також у складі команди КВК та групи підтримки.

Для академічних груп регулярно організовуються екскурсії у межах чарівного Кам’янця-Подільського, поїздки по Україні та за кордон, загальноуніверситетські туристичні походи, сплави, спелеопоходи.  Студенти-економісти є постійними учасниками міських етно-фестивалів, флеш-мобів, промо-акцій.

Науково-педагогічні працівники кафедри економіки підприємства як куратори академічних груп ініціюють та підтримують молодь у організації спортивних, культурно-масових, благодійних та туристичних заходів. У рамках вивчення окремих навчальних дисциплін викладачі використовують інтерактивні інноваційні форми роботи, які особливо корисні та цікаві нашим студентам.