Наші випускники

 Віктор Годний

 Закінчив К-ПНУ ім. Івана Огієнка у 2008 році, ступінь спеціаліста «Економіка підприємства».  Сьогодні займається проектним менеджментом та освітніми програмами з лідерства. Розпочинав свою діяльність у напрямку івент-заходів у фестивальній агенції «Ратуша», а також  туризму та музейної справи. Працював менеджером з реклами історичного музею-заповідника (славнозвісного Кам’янець-Подільського Замку), розробляв початкову айдентику як логотипи, стенди, інформаційні матеріали, був керівником науково-технічного відділу та туристично-інформаційного центру. Пізніше перейшов працювати в напрямок комерційного туризму, відповідав за маркетинг готельно-ресторанного комплексу «7 Днів» у м. Кам’янець-Подільський. Паралельно був менеджером проектів Асоціації готельєрів та рестораторів Кам’янця-Подільського.

З 2018 року пройшов відбір в Українську Академію Лідерства, де працював заступником керівника з адміністративних питань у м. Полтава, м. Чернівці та м. Маріуполь. Був співкоординатором  програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець» від Кабінету Міністрів України у м. Чернівці, а також менеджером Академії фестивалів фундації «ЗуВУ» у м. Добропілля. Додатково тренер  Всеукраїнського освітнього проекту для дітей та підлітків Школа «Агенти Змін» при Малій Академії Наук України. Менеджер проектів простору розвитку «StarHouse» у Кам’янці-Подільському та регіональний представник компанії «FranklinCovey Education» у Хмельницькій області, котра надає освітні продукти в напрямку розвитку лідерства для дітей, підлітків та сімей. Голова обласного осередку «Пласт – Національна Скаутська Організація України» у Хмельницькій області.

 

Юлія Бойчук 

У 2017 році здобула кваліфікацію бакалавра зі спеціальності «Економіка підприємства» в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка та у 2018 році отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
 З 2019 року працює в управлінні освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради. Спочатку була призначена на посаду керівника групи по заробітній платі, згодом переведено на посаду заступника головного бухгалтера, а сьогодні обіймає посаду керівника відділу тендерних закупівель.
Ключовими елементами роботи є організація та проведення спрощених та переговорних закупівель, а також відритих торгів.

 

Олександр Христін
Закінчив Економічний факультет  за спеціальністю «Економіка підприємства»  у 2007 році. 
З 2008 -2009 рр. працював керівником кредитного відділу у АТ «Родовід банк» м. Кам’янець-Подільський,

з 2009 р.  працює у одній з найбільших мереж по продажу техніки-ТОВ «Алло».  Спочатку обіймав посаду заступника керівника магазину, з 2012 року працює директором магазину «Алло», м. Кам’янець-Подільський.

У посадові обов’язки входить:

 • формування команди, розвиток і мотивація співробітників;
 • бути лідером і носієм сервіс бачення АЛЛО для клієнтів і команди;
 • підвищувати продуктивність співробітників;
 • захопленість цифровими екосистемами;
 • готовність чути і розуміти кожного клієнта.
Руслана Заєць

Випускниця 2020 р. Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітній ступінь – бакалавр.  Після закінчення університету свою трудову діяльність розпочала в страховій компанії «TAS Life» у місті Вінниця.  Обіймає посаду страхового агента. 

Функціональні обов’язки:

 • залучення та пошук клієнтів;
 • підтримка існуючої клієнтської бази;
 • проведення бесід з клієнтами з метою укладання або продовження договору страхування;
 • оформлення страхових договорів;
 • приймання страхових внесків;
 • оформлення страхових документів;
 • допомога клієнтам в отриманні інформації про умови страхування.

 

 

Лариса Шевчук

У 2007 році закінчила з відзнакою Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка за спеціальністю «Економіка підприємства».  З 2010 по 2013 роки навчалася в аспірантурі КНЕУ імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Економіка та управління підприємствами». На сьогодні займає посаду оператор 1С – логіст в торговій фірмі.

У посадові обов’язки входить:

 • внесення необхідних даних в облікову систему підприємства 1С,
 • робота з первинною документацією, підготовка видаткових, товарно-транспортних накладних, супровідних документів,
 • контроль і організація руху власного і найманого транспорту,
 • складання маршрутних листів та організація переміщення товару.

 

 

Олена Бачинська (Козак)

Закінчила з відзнакою Кам’янець-Подільський державний університет у 2007 р., за напрямком підготовки «Економіка і підприємництво» і отримала кваліфікація бакалавра з економіки підприємства.

Професійна діяльність:

З 2017 р. по листопад 2021 р. – викладач Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

У період з 2019 р. по грудень 2021 р. обіймала посаду заступника головного редактора наукового журналу «Вектор Поділля» та  голови Ради молодих вчених Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

З грудня 2021 р. доцент НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут»

 

 Мандзюк Альона Володимирівна 

 Закінчила в 2014 році КПНУ ім. Івана Огієнка спеціаліста з «Економіки підприємства». 

Проходячи практику в 2013 році для захисту бакалавра в АТ КБ «ПриватБанк», отримала пропозицію та пройшла відбір на посаду менеджера по обслуговуванню клієнтів. Паралельно навчалась в університі.

Також в 2017 році отримала ступінь магістра з «Економіки підприємства» в КПНУ ім. Івана Огієнка.

На сьогоднішній день продовжую працювати в АТ КБ «ПриватБанк» на посаді провідного фахівця з обслуговування клієнтів. В мої обов’язки входить консультація клієнтів по наявних банківських продуктах у сегменті обслуговування фізичних осіб, розширення клієнтської бази, оформлення та продаж банківських продуктів, виконання законодавства та внутрішніх положень стосовно виявлення ризикових операцій, протидії легалізації  доходів, отриманих злочинним шляхом.

 

 

Оля Архипенко

У 2011 р. спеціальність “Економіка підприємства” здобула креативна і чудова дівчина – Оля Архипенко. Особисті якості і знання в області маркетингу допомогли їй наступного ж року влаштуватись на посаду дизайнера рекламної продукції до друкарні “Віт’Адрук”. Дружний колектив і мудрий керівник сприяли Ользі зростати професійно.

Специфіка роботи рекламного дизайнера потребує постійного вдосконалення, використання інноваційного програмного забезпечення, знання рекламних тенденцій,  врахування стратегічних планів, емоцій замовника, найефективніших шляхів просування продукції.

Робота нашій випускниці подобається своїм різноманіттям, творчістю, можливістю працювати з цікавими людьми.

Студентам-економістам Ольга Архипенко бажає максимально засвоювати знання, навчаючись на обраній спеціальності, і не боятись розширювати власні горизонти!

 

Ткач Ірина Миколаївна

Завершила навчання в 2011 р. за спеціальністю “Економіка підприємства”, здобувши ОКР “спеціаліст”.

Випускниця зазначає: “Починаючи з 2014 р. намагалася знайти роботу за спеціальністю  у банках та різних компаніях, не маючи досвіду… Проте влаштуватись не вдавалось і деякий час працювала продавцем у відділі іграшок. Я розуміла, що це тимчасово, тому що мене не покидала віра у поставлені перед собою цілі. Почала міркувати – а чим би я реально хотіла б займатися? І зупинилась на сфері нерухомості, склала резюме і просто пішла в провідну компанію міста ГК “Нова Будова” у відділ продажу і маркетингу. Там мене побачити не очікували, оскільки відкритих вакансій не було. Але чи то зірки стали в рядок, чи побачили мої сповнені ентузіазму очі – мене запросили на стажування.”

Відтак, з 2015 р. Ірина почала працювати менеджером з продажу нерухомості. За 5 років в компанії пройшла шлях від менеджера до керівника відділу продажу та маркетингу, а згодом – до генерального директора ГК ” Нова Будова”.

Ірина зазначає: “Починаючи з 2020 р. я та моя команда колег ( до речі, половина з них також випускники нашого факультету), вирішили відкрити власну компанію. Так народилась Area Group, у складі якої агентство нерухомості, студія дизайну та ремонт і будівництво «під ключ». Попереду багато звершень, до яких ми йдемо маленькими, але впевненими кроками.

 

Кононіна Крістіна

Навчаючись ще на ІІ курсі за спеціальністю “Економіка підприємства” Кононіна Крістіна  сміливо стала частиною бізнес-спільноти м. Кам’янця-Подільського.

Студентку зацікавила сфера торгівлі взуттям. При цьому вона надала перевагу якісному взуттю від українських виробників. Споживачі одразу вподобали різноманітний асортимент і приємне обслуговування.Почавши з невеличкого відділу у торговому центрі юна бізнес-леді поступово розширила власну справу до розмірів торговельної мережі під назвою “Взуття Kristi” (Kristi Kamianets).

Цілеспрямованість, працелюбність та принциповість допомогли випускниці залишатись достойним учасником ринку понад 10 років. Пані Крістіна зауважує, що в нагоді їй стали знання в області маркетингу, менеджменту, економіки підприємства.

У День економіста Крістіна Кононіна завітала на творчу зустріч до студентів. Молодь цікавили питання в області організації власної справи, товарознавства непродовольчих товарів, фінансової грамотності.

Успішна бізнес-леді побажала майбутнім економістам, підприємцям, обліковцям у майбутньому ефективно використати набуті знання на практиці.

 

Півтора роки працюю директором фг Мельник Агро
Фг орієнтується на будівництві теплиць, вирощуванні овочів в теплицях та на відкритих грунтах
Я є не лише директором, але і співвласницею та агрономом який веде розвиток всіх культур на господарстві. Хоч і самоучка досягла дуже гарних  показників та за короткий час освоїла багато різних нюансів
В мої обов’язки входить як і найм, контроль та всі інші нюанси по працівникам, займаюсь різними закупівлями будматеріалів для спорудження та зведення теплиць, закупівля іншої «начинки», безпосередньо ведення сезонів по культурам для функціонування та ведення діяльності на нашому господарстві, та зокрема займаюсь реалізацією нашої продукції яка гідно конкурує на ринках України та славиться своєю якістю та смаком. Постачаю продукцію на ринки Хмельниччини, Вінниці, Києву, Івано- Франківську, Львову та ін.
 

 

 

 

Наші випускники (фотогалерея)