Обговорення ОПП із випускниками

26 березня 2024 року професор кафедри економіки підприємства Ірина ЯЩИШИНА зустрілась із випускниками природничо-економічного факультету, а зараз викладачами ВСП Кам’янець-Подільського фахового коледжу НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут», Яною БІЛОЮ (викладач біології і екології) та Аллою ВЕРБОВОЮ (викладач економічних дисциплін, випускниця спеціальності Економіка підприємства). Під час зустрічі було обговорено структуру та складники ОПП Економіка підприємства бакалаврського та магістерського рівня щодо формування необхідних soft&hard skills для подальшої викладацької роботи.

Крім того, Ірина Володимирівна виступила перед здобувачами економічної довищої освіти коледжу із гостьовою лекцією «Впровадження Концепції сталого розвитку в Україні».