Попередній розгляд дипломних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня освіти

22 листопада 2021 року здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня за освітніми програмами Економіка підприємства, Облік і оподаткування, а також Підприємництво і торгівля представили результати своїх досліджень за темами випускних дипломних робіт на засіданні кафедри економіки підприємства.

Усі студенти успішно пройшли попередній захист, гідно представили свої наукові доробки, які здійснювалися під керівництвом досвідчених наукових керівників та консультантів.

У своїх доповідях студенти висвітлювали актуальні питання економіки, обліку, підприємницької діяльності, формування різних компетентностей, необхідних для становлення професіонала, висловили свої міркування стосовно шляхів вирішення проблем за темами досліджень.

Викладачі відмітили високий рівень продемонстрованих наукових результатів, їх наукову і практичну цінність, одночасно порекомендували звернути увагу студентів на підготовку до виступу, регламент та презентацію слайдів до магістерської роботи, вимоги щодо технічного оформлення роботи. Додатково відповідальна особа кафедри економіки підприємства, к.е.н., доцент Кушнір О.К. ознайомила здобувачів вищої освіти магістерського рівня з процедурою завантаження випускних робіт для перевірки на наявність плагіату на платформі Moodle згідно нових Методичних рекомендацій з перевірки курсових, дипломних/кваліфікаційних робіт (проєктів), дисертацій, авторефератів дисертацій здобувачів вищої освіти К-ПНУ на академічний плагіат, затверджених вченою радою 28.10.2021 р.

Зауважимо, що всі студенти мають наукові публікації, що засвідчують апробацію результатів їх досліджень. Студенти продемонстрували вільне володіння матеріалом, вміло добирали аргументи під час відповідей на запитання.

Науково-педагогічні працівники кафедри економіки підприємства бажають студентам успішно завершити та захистити перед екзаменаційною комісією магістерські роботи та у майбутньому стати справжніми професіоналами!

Один коментар

• haninmamlaka

معلم تنجيد الكنب في الرياض هو خبير في تجديد وإصلاح الأثاث وتنجيد الكنب. يتمتع بمهارات وخبرة واسعة في استخدام المواد والأدوات المناسبة لتحويل الكنب المتهالك إلى قطع فريدة وجديدة.يقدم معلم تنجيد الكنب في الرياض خدمات شاملة تشمل إعادة تنجيد الكنب بأقمشة عالية الجودة وتصميمات جديدة. يعتمد على خبرته ومهارته في استخدام تقنيات التنجيد المتقدمة لإضفاء مظهر جميل ومريح على الكنب.يتعامل معلم تنجيد الكنب بالرياض مع مختلف أنواع الكنب والمقاعد بمهارة وحرفية. يقوم بتقديم الإصلاحات اللازمة لأطراف الكنب والتغليف الداخلي والتنجيد الخارجي لتحقيق الجودة والمتانة.يهتم معلم تنجيد الكنب بالتفاصيل والدقة في العمل، حيث يعمل على تنسيق الألوان واختيار الأقمشة المتناسبة لتلبية ذوق واحتياجات العملاء. يحرص على تحقيق الراحة والجمال في الكنب المنجد، ويضمن أن يكون النتيجة النهائية مرضية ومبهجة.معلم تنجيد الكنب في الرياض يساهم في تجديد وتجميل الأثاث المنزلي والتصميم الداخلي. يعتبر مرجعية في مجال التنجيد ويحظى بثقة العملاء بسبب مهاراته وكفاءته في العمل. يقدم خدماته بمهنية واحترافية لإرضاء العملاء وتلبية توقعاتهم.

منجد كنب الرياض