Обговорення ОПП зі стейкхолдерами – невід’ємна складова якості освітніх послуг!

16 листопада 2021 року відбулось розширене засідання кафедри економіки підприємства з основним питанням порядку денного – обговорення результатів моніторингу освітніх програм природничо-економічного факультету. На засідання були запрошені стейкхолдери – як здобувачі вищої освіти (за ОПП Облік і оподаткування – Грохольська Вікторія, Широкорадюк Вікторія, Гоцуцура Олександра, Ковальчук Катерина, ОПП Економіка підприємства – Булима Настя, Повх Роман, Беньковська Дар’я, Мельник Роман, Соловйов Денис, Соловйов Михайло, Кицанюк Юлія, Юзик Богдан, ОПП Підприємництво і торгівля – Турун Юлія, Коптєва Тетяна, Глушко Ангеліна), так і роботодавці (Попова Надія – начальник Кам’янець-Подільського управління Державної казначейської служби України Хмельницької області, Топалян Рубен – головний бухгалтер ТОВ «Кам’янець-Подільський птахокомбінат», Білюк Вадим – директор КП «Побуткомбудсервіс», ФОП Слизька Альона, ФОП Атаманчук Віталій, Люба Юрій – заступник директора ТзОВ «ЛМВ-33», Людмила Вишневська – заступник директора ПП «Віта Друк», Білий Максим – керівник рекламного агентства Maxima).

На засіданні відбулась жвава дискусія усіх учасників зібрання, в ході якої роботодавці окреслили бачення професіоналів-практиків та висловили ряд пропозицій щодо можливих варіантів модернізації освітньо-професійних програм, за якими готує фахівців кафедра економіки підприємства.

Здобувачі, в свою чергу, висловили побажання щодо збільшення часу та можливостей для набуття практичного досвіду, позитивно відзначили впровадження нових актуальних освітніх компонентів до ОПП «Економіка підприємства» та ОПП «Облік і оподаткування» другого рівня вищої освіти в рамках міжнародного проєкту DigEco за програмою Erasmus+.

Обговорення результатів моніторингу засвідчило, що ОПП Економіка підприємства, ОПП Облік і оподаткування та ОПП Підприємництво і торгівля першого та другого рівнів вищої освіти в цілому отримали схвальну оцінку як здобувачів вищої освіти, так і роботодавців. Результати моніторингу та висловлені побажання і рекомендації будуть враховані при оновленні ОПП, а також внесенні змін до навчальних планів підготовки фахівців за відповідними освітніми програмами.

коментарів 730