Триває моніторинг освітніх програм кафедри

Відповідно до «Положення про освітні програми в Камʼянець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка (нова редакція)» від 02.04.2025 № 66-ОД процес реалізації освітньої програми передбачає здійснення оцінювання якості освітньої програми з метою її удосконалення. Щороку відбувається моніторинг та перегляд освітніх програм, що гарантує надання освітніх послуг на відповідному рівні, створює сприятливе та ефективне навчальне середовище для здобувачів вищої освіти.

 

Моніторинг освітніх програм здійснюється за участю академічної спільноти, здобувачів вищої освіти, випускників, роботодавців, органів студентського самоврядування та інших зацікавлених сторін.

 

На кафедрі відбулись семінари, зустрічі з роботодавцями, випускниками щодо їхнього бачення освітніх програм, врахування пропозицій з покращення якості освіти.

Проходить опитування:

Запрошуємо до обговорення освітніх програм, адже лише у співпраці ми можемо стати кращими та забезпечити потребу у необхідних компетенціях здобувачів вищої освіти.