Перспективи співпраці з ARDEN PALACE Medical Resort & SPA – задля якісної підготовки майбутніх фахівців!

16 лютого 2024 року завідувачі кафедр туризму та готельно-ресторанної справи (доктор наук з держуправління, доцент Людмила Матвейчук), економіки підприємства (доктор економічних наук, професор Наталія Мазур) та менеджменту (кандидат економічних наук, доцент Володимир Лисак) мали цікаву та перспективну зустріч з одним зі стейкхолдерів – керівництвом ARDEN PALACE Medical Resort & SPA, який розміщений у райському куточку «Подільської Швейцарії» у Сатанові. ARDEN PALACE – це унікальний санаторно-курортний комплекс, що не має аналогів в Україні та Європі.

Впродовж зустрічі представники університету обговорили можливості та перспективи співпраці з ARDEN PALACE Medical Resort & SPA задля успішної підготовки майбутніх фахівців – випускників за нашими освітніми програмами.