Стартуй стартап!

12 лютого 2024 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка стартувала реалізація сертифікатної програми «Стартап-проєктування в закладі освіти». Забезпечують її реалізацію фахові спікери: доктор економічних наук, професор кафедри економіки підприємства Ірина Ящишина та кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства Тетяна Боднарчук. З метою формування у викладачів компетентності щодо розробки стартап проєктів, здатності до їх практичного застосування в організації освітньої та науково-дослідної діяльності програма об’єднала 25 слухачів, серед яких вчителі загальноосвітніх закладів, закладів передвищої, вищої освіти, а також науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти університету. Заняття проходять у очній формі та передбачають застосування передусім активізованих методів навчання.

Протягом тренінгових занять слухачі опанують низку цікавих тем:
1. Стартап екосистема.
2. Формування та розвиток команди стартапу.
3. Дизайнерське мислення, пошук та аналіз проблем.
4. Формування ідей.
5. Застосування інструментів проєктного аналізу.
6. Дослідження ринку.
7. Канва бізнес-моделі.

Підсумком реалізації програми стане презентація командами стартап-проєктів (піч-дек).

Колектив кафедри економіки підприємства продовжує аналізувати запити потенційних слухачів на сертифікатні програми з метою розробки нових конкурентоздатних продуктів для розширення надання платних послуг університетом.