Профорієнтаційна робота кафедри на базі Кам’янець-Подільського фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну

21 листопада 2023 р викладачі кафедри економіки підприємства, проф. Ірина Ящишина, доценти Тетяна Боднарчук та Вероніка Буторіна, провели тренінг «Я – майбутній підприємець» для студентів Кам’янець-Подільського фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну.
     Здобувачі довищої освіти активно працювали командами над виконанням креативних завдань з розвитку підприємництва.
     Студенти коледжу зацікавились економічним напрямом вищої освіти, висловили бажання поглибити знання, вміння і компетентності з підприємництва. Сподіваємось, подальша співпраця університету та коледжу буде на користь усім.