Залучення кафедри економіки підприємства до підвищення професійної кваліфікації НПП університету

В університеті розпочалась реалізація програми професійного підвищення кваліфікації НПП «Стартап проектування у науково-дослідній діяльності закладу вищої освіти». Програма реалізується у формі тренінгів, мета яких сформувати у викладачів компетентності щодо розробки стартап-проєктів, здатності до їх практичного застосування в організації освітньої та науково-дослідної діяльності. Виконання програми підвищення кваліфікації забезпечують тренери, викладачі кафедри економіки підприємства Ірина Ящишина, д. е. н., професор кафедри, та Тетяна Боднарчук, к. е. н., доцент кафедри. Учасниками програми є викладачі університету, які викладають курс «Основи наукових досліджень», в рамках якого буде впроваджено модуль з наукового проектування стартапів; заступники деканів факультетів/директора інституту з наукової роботи та міжнародних зв’язків, керівники відділів та інші НПП, зацікавлені у розвитку стартап освіти у стінах університету.

На перших заняттях програми було розглянуто питання розвитку екосистем стартапів та формування команди стартап-проєкту. Надалі за безпосереднього менторства викладачів кафедри учасники програми мають крок за кроком пройти усі етапи розроблення стартапу задля того, щоб набутими вміннями, навиками та реальними компетентностями поділитись зі студентством.