Знайомство першокурсників-економістів з історією Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Здобувачі вищої освіти першого курсу, груп Ep1-B23 (куратор доцент Ніколашин А.О.) та Epms1-B23 (куратор доцент Ткачук В.В.) освітньої програми «Економіка підприємства» відвідали музей історії Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Директор музею, Паур Ірина Василівна, кандидат історичних наук, провела цікаву екскурсію для здобувачів, під час якої познайомила їх з різними фондами музею, а саме – з писемними та меморіальними пам’ятками, фотодокументами, науково-технічними пам’ятками, урядовими нагородами та відзнаками університету, художніми пам’ятками.

Екскурсія дала можливість ознайомитися з надзвичайно багатою історико-культурною спадщиною нашого університету та стала пам’ятною подією для здобувачів.