Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

27-28 грудня 2022 р. на кафедрі відбулись публічні захисти кваліфікаційних робіт другого (магістерського) рівня вищої освіти за ОПП «Облік і оподаткування» та «Економіка підприємства».

Виступи здобувачів містили в собі: чітке формулювання проблеми; обґрунтування її актуальності і новизни; визначення мети та завдань наукового дослідження; викладення основних результатів та практичних рекомендацій, сформульованих авторами в результаті дослідження.

Під час захисту здобувачі вищої освіти продемонстрували ґрунтовні знання як теоретико-методичних засад досліджень за обраними темами, так і практичну реалізацію відповідних умінь та навичок за своїми освітніми програмами.

На думку членів екзаменаційної комісії, серед яких присутнім був стейкхолдер – ПЕЧЕНЮК Сергій Васильович, фінансовий директор ТОВ «Преттель-Кабель Україна», теми досліджень були надзвичайно цікавими та актуальними, а висновки і пропозиції магістрів –  обґрунтованими та практично цінними.

Щирі вітання від колективу кафедри магістрам з присвоєнням відповідних кваліфікацій!
Нехай знання, досвід та професійна майстерність завжди супроводжують вас у житті!
Успіхів, натхнення, енергії та життєвої мудрості!