Партнерські відносини зі стейкхолдером

В процесі моніторингу освітніх програм Економіка підприємства, Облік і оподаткування, Підприємництво і торгівля відбулись робочі зустрічі гарантів програм з представниками ТОВ «Епіцентр К» (м. Камʼянець-Подільський). В ході зустрічей пройшли обговорення, спрямовані на удосконалення освітніх програм та, відповідно, покращення підготовки майбутніх фахівців. 20 жовтня було поновлено довгостроковий договір про співпрацю, предметом якого є створення умов, пошуку і підтримки обдарованих студентів, їх самореалізації у сфері інноваційної, науково-технічної, освітньої, економічної та інших видів діяльності. ТОВ «Епіцентр К» (м. Камʼянець-Подільський) є базою практики здобувачів кафедри, що зумовлене наявністю передових форм і методів організації праці та управління, наявністю штату висококваліфікованих фахівців, здатних надати допомогу здобувачам для закріплення і набуття професійних навичок.

07 листопада відбулась настановча конференція з нагоди початку виробничої переддипломної практики здобувачів освітньої програми Економіка підприємства (другого магістерського рівня). На конференції були присутні: Колодзій Віталій Миколайович – директор комерційний, Андрійчук Вікторія Станіславівна – менеджер по роботі з персоналом, Крайнюк Романна Миколаївна – начальник фінансово-аналітичного відділу, Урсуляк Неля Петрівна – юрисконсульт, Ніжинська Тетяна Борисівна – інженер з охорони праці; представники кафедри: Семенець Іван – кандидат економічних наук, доцент; Кушнір Оксана – кандидат економічних наук, доцент; Кавунець Анна – здобувач вищої освіти.

Плідна співпраця кафедри з ТОВ «Епіцентр К» (м. Камʼянець-Подільський) сприяє ефективній практичній підготовці випускників, що дозволяє їм максимально адаптуватись до сьогоднішніх викликів ринку праці.