Обговорення результатів моніторингу освітніх програм

08 листопада відбулось розширене засідання кафедри, на якому обговорювались результати моніторингу освітніх програм Економіка підприємства, Облік і оподаткування, Підприємництво і торгівля. В обговоренні взяли участь запрошені стейкхолдери: Попова Надія – начальник Кам’янець-Подільського управління Державної казначейської служби України Хмельницької області, Топалян Рубен – директор ТОВ «Агропромтехніка-реммайстерня № 1», Залісний Олександр – фінансовий директор ТОВ «Віста СП», Андрійчук Вікторія – менеджер по роботі з персоналом ТОВ «Епіцентр К», ФОП Слизька Альона, ФОП Кононіна Крістіна; випускники – Ковальчук Катерина, Кухар Роксолана, Кріль Оксана, Кучинський Ігор, Глушко Ангеліна та здобувачі вищої освіти – Мельник Роман, Олексик Катерина, Турун Юлія, Беньковська Дарʼя, Грохольська Вікторія.

Завідувач кафедри Наталія Мазур оприлюднила результати анкетування, яке проводилось серед усіх зацікавлених осіб. Було заслухано інформацію про особливості та необхідність удосконалення освітніх програм.

Роботодавці окреслили своє бачення професіоналів-практиків та висловили ряд пропозицій щодо можливих варіантів модернізації програм.

Активну позицію представили випускники кафедри, поділились своїм першим досвідом роботи та окреслили виклики ринку праці, які їм довелось подолати. Здобувачі, в свою чергу, висловили побажання щодо збільшення часу та можливостей для набуття
практичного досвіду.

Загалом усі освітні програми кафедри отримали схвальну оцінку як здобувачів вищої освіти, так і випускників та роботодавців. Результати моніторингу та висловлені побажання і рекомендації будуть враховані при оновленні ОП, а також будуть внесенні зміни до навчальних планів підготовки фахівців за відповідними освітніми програмами.