Участь у проєкті UnivEntre та старт міжнародного стажування!

В рамках ініціативи «Підприємницький університет» та нового проєкту UnivEntre 21-22 лютого стартувало міжнародне стажування «Starter Academia – Teaching Entrepreneurship at University» спільно з Університетом Тарту (Естонія) та стартап-інкубатором YEP! Участь у заході бере Боднарчук Т. Л., к. е. н., доцент, ст. викладач кафедри економіки підприємства.

Курс підвищення кваліфікації передбачає не тільки серію онлайн та офлайн тренінгів і воркшопів, в межах яких естонські та українські колеги ділитимуться своїм досвідом, але й командну роботу – розробку викладачами-учасниками власних стартап-проєктів. Протягом трьох місяців учасники пройдуть весь шлях від генерації ідеї до її пітчингу в рамках Demo Day.

Тетяна Леонідівна ввійшла до однієї з команд та спільно з колегами з Івано-Франківська, Харкова та Ірпеня працюватиме над стартап-ідеєю «Pet Care Tourism».