Участь студентів у Power BI Analytics Challenge

З 31.01.2022 по 20.02.2022 на платформі casers.org проходив челендж для молодих аналітиків від провідного у світі та найбільшого в Україні виробника та експортера соняшникової олії – Kernel.

Power BI Analytics Challenge спрямований на висвітлення двох напрямків:

– чим займаються аналітики у найбільших компаніях?

– як туди потрапити студенту?

Головне завдання – вирішення кейсу, а результат – відчути себе аналітиком у Kernel, розібратись з ринком залізничних перевезень, опанувати сучасний інструмент Power BI. А головне – заявити про себе!

Кафедру представляла команда ZernoTeam, до складу якої увійшли: Роман Мельник (капітан), Дарʼя Беньковська, Анна Кавунець та доцент кафедри – Оксана Кушнір.

Учасники проаналізували:

👉 Що впливає на вартість оренди зерновозів

👉 Маршрути та обсяги перевезень до портів

👉 Як посуха та інші природні умови формують ціни

👉 Прогнози розвитку ринку залізничних перевезень.

Крім практичних завдань, учасники отримали консультації від ключових менеджерів підрозділів фінансового планування та контролінгу Kernel і можливість презентації своїх ідей.

Успіхів команді ZernoTeam!

коментарів 675