Гостьова лекція від стейкхолдера

    Сучасні вимоги до якісного рівня освіти передбачають використання активних методів навчання. Одним із таких методів є гостьова лекція, яка спонукає здобувачів до активної розумової діяльності, творчого процесу, підвищує рівень засвоєння матеріалу.

   В рамках вивчення курсу «Облік в галузях економіки» на лекцію було запрошено директора по роботі з персоналом ПП «АудитСофт» Королюк Регіну Володимирівну. «АудитСофт» – консалтингове ІТ-підприємство, що надає якісні послуги по впровадженню програмних продуктів ділового призначення для ведення обліку, а також повний комплекс послуг по супроводу облікових систем.

   Лекція була присвячена автоматизації процесів, що дозволяє виконувати ряд рішень: управлінський облік підприємства; казначейство; бюджетування; управління онлайн продажами; управління виробництвом; хмарна інфраструктура Amazon Web Service; документообіг; управління ланцюгом поставок; управління запасами.

   Цікаво поданий матеріал викликав неабиякий інтерес у здобувачів, що проявилось у масі запитань та бажанні здобувачів відвідати офіс підприємства і спробувати себе в ролі аналітика, консультанта чи проєкт-менеджера.

   По закінченню лекції було обговорено з гарантами освітніх програм (спеціальностей 051 Економіка, 071 Облік і оподаткування та 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність) подальшу співпрацю для удосконалення навчального процесу та укладено договір.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.