Екскурсія студентів-економістів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на підприємство

У рамках вивчення дисциплін “Вступ до спеціальності” і “Товарознавство продовольчих товарів” студенти-економісти І і IV курсів відвідали ПП “Авант-Агро”. Молодь ознайомилась із виробництвом хлібо-булочних виробів ТМ “Ванат”, поспілкувалась із технологом, представниками економічного відділу. Майбутні фахівці переконались у важливості спеціальностей “Економіка підприємства”, “Облік і оподаткування”, “Підприємництво і торгівля”.

Організаторами навчальної екскурсії були гарант освітньої програми “Економіка підприємства” доцент кафедри економіки підприємства Свідера О.П., старші викладачі Боднарчук Т.Л. і Буторіна В.Б.

Представники кафедри висловили готовність подальшої співпраці зі стейкхолдером.

коментарів 495