Участь викладачів кафедри економіки підприємства у Міжнародній конференції «Startup Campus 2021»

14-15 травня в рамках проєкту «Підприємницький університет» викладачі кафедри економіки підприємства д.е.н., професор Ящишина І.В. та к.е.н., старший викладач Боднарчук Т.Л. взяли участь у Міжнародній конференції «Startup Campus 2021», що була організована стартап-інкубатор Yep! спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Генеральним консульством України, Дія. Бізнес, компанією Genesis тощо.

14 травня захід був відкритий для усіх охочих. Під час онлайн-зустрічі були представлені цікаві та актуальні доповіді фахівців із США, Естонії, України про запуск стартапів на базі університету, тренди українського стартап-руху, застосування дизайн-мислення у підприємництві, валідації бізнес-ідей.

15 травня захід було продовжено лише для менторів та викладачів проєкту «Підприємницький університет». Були проведені практичні воркшопи та майстер-класи від засновників Garage48, фахівців компаній Holy Water, Genesis, MyGames.