Пізнавальна екскурсія студентів-економістів на інноваційне аграрне підприємство “Мельник-Агро”

21 травня студенти спеціальностей “Економіка підприємства”, “Облік і оподаткування”, “Підприємництво, торгівля”  відвідали сучасне тепличне господарство у с. Чорнокозинці. Зустріч з нашим стейкхолдером Мельником М.М. організувала кафедра економіки підприємства, зокрема: професор Ящишина І.В., старші викладачі Буторіна В.Б., Боднарчук Т.Л. та доцент Свідер О.П. Перед поїздкою був проведений інструктаж з техніки безпеки.
Під час екскурсії студенти побачили сучасно обладнану експериментальну теплицю, організацію праці у великих теплицях, ознайомились із технологіями удобрення, зрошування, термо- та метеоконтролю. Майбутні економісти активно розпитували підприємця щодо цінової стратегії, контролю собівартості, організації логістики, застосування інноваційних технологій, організації праці, маркетингової діяльності фермерського господарства.
Команда студентів, які успішно виконали рекламний кейс підприємця, отримали гідну винагороду і подяку.
Представники груп забезпечення освітніх програм кафедри економіки підприємства Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка обговорили подальші напрями співпраці зі стейкхолдером.

коментар 381