Вебінар «Історія участі у проєкті COMPACT програми Горизонт 2020»

19.01.2021 р. викладачі кафедри Мазур Н.А., д.е.н., професор та Кушнір О.К., к.е.н., взяли участь у вебінарі «Історія участі у проєкті COMPACT програми Горизонт 2020», організованому Агенцією європейських інновацій.

Агенція європейських інновацій – це науково-дослідна та консультаційна організація, яка виступає інноваційним мостом між наукою, бізнесом, владою та іншими зацікавленими сторонами. Команда АЄІ має досвід виконання проєктів у рамках FP6, FP7, Horizon 2020 та Cascade фінансування проєктів H2020; Програми «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Польщі; Транскордонної програми «Польща-Білорусь-Україна», і ділиться цим практичним досвідом з іншими організаціями.

В ході вебінару було представлено повний цикл реалізації проєкту Горизонт 2020 у сфері конвергенції медіа (проєкт COMPACT, № 762128), а саме: процес підготовки і подання проєктної заявки; оцінка проєкту та початок робіт; перша фаза звітності; проблемні питання по ходу виконання проєкту; звітність і підсумкові результати проєкту.

Повну версію вебінару можна побачити за посиланням: https://youtu.be/7o1eeFmQDsg.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *