Настановча конференція студентів третього курсу

18.01.2021 о 9.00 год. на платформі Google Meet відбулась настановча конференція, присвячена начальній практиці студентів третього курсу спеціальностей 051 Економіка, 071 Облік і оподаткування, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Навчальна практика є невід’ємною складовою освітнього процесу, дозволяє закріпити здобуті теоретичні навички та підготуватися в подальшому до проходження виробничої практики на підприємствах. Проходження практики забезпечує формування у здобувачів вищої освіти компетентностей згідно з освітньо-професійними програмами.

Студенти дізналися про мету та завдання навчальної практики, з’ясували організаційні моменти проведення практики.

За результатами практики студенти повинні здати звітні матеріали для перевірки та оцінювання. Аналіз звітних матеріалів дозволить керівникам практики зробити висновки щодо рівня осмислення студентами набутого в процесі проходження практики досвіду, щодо ставлення їх до майбутньої діяльності, до обраної професії.