ДЕНЬ ЕКОНОМІСТА!

12 жовтня кафедра економіки підприємства і студенти-економісти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відзначають ДЕНЬ ЕКОНОМІСТА!
Студенти старших курсів і магістри спеціальностей “Економіка підприємства”, “Облік і оподаткування”, “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” привітали зі святом першокурсників і прийняли їх до лав майбутніх економістів. Continue reading “ДЕНЬ ЕКОНОМІСТА!”

Академічна доброчесність в інституційній практиці економічного факультету

9 жовтня 2020 року для студентів 1 курсу спеціальностей 051 «Економіка  підприємства», 071 «Облік і оподаткування», 073 «Менеджмент» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» головою комісії з академічної доброчесності, доктором економічних наук, професором, завідувачем кафедри економіки підприємства Мазур Наталією Анатоліївною було проведено презентацію з питань академічної доброчесності Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Continue reading “Академічна доброчесність в інституційній практиці економічного факультету”