Початок виробничої практики студентів

Початок виробничої практики студентів спеціальностей “Економіка підприємства”, “Облік і оподаткування”, “Підприємництво, торгівля”.
Майбутні економісти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка 10 січня розпочали проходження виробничої практики. Вони вдосконалюють свої фахові компетентності на підприємствах торгівлі, добувної та харчової промисловості, сфери технічного обслуговування, аграрного та логістичного бізнесу.
Протягом місяця науково-педагогічні працівники кафедри економіки підприємства надаватимуть консультації здобувачам вищої освіти щодо виконання завдань практики.
Колектив кафедри бажає молоді на високому рівні продемонструвати і застосувати набуті знання з обліку, економіки та підприємництва.