“Підприємницький університет”

Протягом листопада-грудня в рамках проєкту “Підприємницький університет” викладачі кафедри економіки підприємства д. е. н., професор Ящишина І.В. та к. е. н. Боднарчук Т. Л. взяли участь у серії вебінарів, які були організовані стартап-інкубатором “Yep!”.
Зокрема, проф. Ящишина І.В. прийняла участь у цікавому практичному вебінарі на тему “Що таке критична цінність для споживача та як її визначити?” На вебінарі експерт-практик Українського фонду стартапів поділився досвідом по визначенню цінності для споживача та формуванню бізнес-моделі стартапу, що є основою успішності реалізації кожного стартап-проєкту.
Боднарчук Т.Л. прийняла участь у вебінарі “Стартапи з соціальною складовою”, на якому обговорено питання щодо підготовки якісного соціального стартапу та залучення стейкхолдерів до співпраці.
Усі матеріали вдосконалять курси зі стартапінгу та стануть в нагоді студентам Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Один коментар