Обговорення освітньої програми «Облік і оподаткування» з роботодавцями

03 листопада 2023 року відбулася робоча зустріч гарантів ОП Облік і оподаткування другого (магістерського) та першого (бакалаврського) рівнів д.е.н., професора, завідувача кафедри Наталії Мазур та к.е.н., доцента, декана природничо-економічного факультету Івана Семенця з представниками Кам’янець-Подільського управління Державної казначейської служби України Хмельницької області – начальником Надією Поповою, заступником начальника Світланою Бобровською та заступником начальника відділу звітності, заступником головного бухгалтера Інною Катеринчук.

Метою зустрічі було обговорення освітніх програм Облік і оподаткування, окреслення їх сильних та слабких сторін. Пропозиції, думки та ідеї професіоналів-практиків обов’язково будуть обговорені на засіданні кафедри економіки підприємства та враховані гарантами у проєктах освітніх програм зі змінами.

Дякуємо нашим стейкхолдерам за цікаві та актуальні ідеї.