Семінар-тренінг «Академічна доброчесність – запорука якісної освіти та успішного майбутнього»

20 жовтня на природничо-економічному факультеті відбувся семінар-тренінг, присвячений академічній доброчесності. Семінар проводила голова Комісії з питань академічної доброчесності – завідувачка кафедри економіки підприємства, професор Наталія МАЗУР.

Під час тренінгу здобувачі та викладачі кафедри засвоїли поняття академічної доброчесності; ознайомились з основними нормативними документами, що регламентують питання академічної доброчесності в Університеті; вивчили основні принципи академічної доброчесності, якими повинні керуватися учасники освітнього процесу; розібрали види порушень академічної доброчесності та можливості притягнення до академічної відповідальності.

Важливість таких заходів диктується вимогами часу, адже саме академічна доброчесність дозволяє системі освіти залишатися дієвою, такою що справді дає знання та навички, а не лише документи про здобуття освіти.