Реалізація політики доброчесності комісією з питань академічної доброчесності К-ПНУ!

13 жовтня 2022 року відбувся науково-практичний онлайн семінар для студентів природничо-економічного факультету «Правила доброчесності магістрантів у Камʼянець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка».

Під час заходу голова комісії з питань академічної доброчесності д.е.н., професор Наталія Мазур розповіла здобувачам вищої
освіти про основні нормативно-правові документи, що регламентують порядок дотримання та принципи академічної доброчесності в
університеті, діяльність комісії з питань АД, порядок підготовки та перевірки випускних кваліфікаційних робіт на наявність плагіату, порядок
проведення щорічних опитувань з питань академічної доброчесності. На семінарі цікавий інтерактив провела секретар комісії з питань академічної доброчесності, студентка 2 курсу магістратури педагогічного факультету Наталія Пилипів, яка також надала здобувачам ряд цікавих та корисних порад з підготовки та виконання випускних робіт.

До семінару також долучились і науково-педагогічні працівники факультету: Кушнір О.К., Оптасюк О.М., Любінська Л.Г., Матвєєв М.Д.,
Колодій В.А., Казанішена Н.В., Григорчук І.Д., які усвідомлюють роль та значення академічної доброчесності у освітньому середовищі університету.