Стартап-інкубатор YEP!

Кафедра економіки підприємства сприяє розвитку підприємницьких здібностей своїх студентів. Уже другий рік поспіль викладачі Ящишина І.В., д.е.н., професор, та Боднарчук Т.Л., к.е.н., доцент, є активними учасниками ініціативи “Підприємницький університет” від стартап-інкубатора YEP! Навики, здобуті від естонських, ізраїльських, американських та українських менторів щодо розвитку власного бізнесу та стартапів, вони передають студентам спеціальностей “Підприємництво і торгівля” та “Економіка підприємства”, навчаючи їх, як створювати власні бізнес-проєкти. Цього навчального року результатом викладацько-студентського тандему стали бізнес-проєкти IZZI tour (додаток для планування туристичних подорожей Україною) від студентів 4 курсу та Jobs&Y (платформа для пошуку додаткового підзаробітку) від магістрантів першого року навчання.
Відрадно, що цьогоріч до роботи над стартап-поєктами долучились і магістранти факультету іноземної філології, що обрали дисципліну «Власний бізнес та стартапи», які освоївши низку soft skills репрезентували два проєкти: English Comics та Glue.