Атестація бакалаврів

З 02 червня по 23 червня 2022 року на кафедрі економіки підприємства проходила атестація здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальностей: 051 Економіка, 071 Облік і оподаткування, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність денної та заочної форм навчання. Атестація здійснювалась відкрито і гласно екзаменаційною комісією, до складу якої входили члени кафедри: Кушнір О.К, Ящишина І.В., Семенець І.В. та стейкхолдер – Печенюк С.В. (фінансовий директор ТОВ «Преттель-Кабель Україна»). Проводилась із застосуванням дистанційних технологій навчання в синхронному режимі у формі відео конференції із забезпеченням гарантованої автентифікації здобувачів на платформі Moodle.

Відповіді здобувачів були повними та засвідчили, що вони успішно засвоїли матеріал, володіють знаннями з теоретичних економічних дисциплін та дисциплін фахової підготовки в обсязі програми атестації, виявляючи достатню професійну компетентність з більшості тем.

Слід відмітити здобувачів вищої освіти, чиї результати були найкращими: Римара Максима, Любинську Олександру, Підопригору Руслану, Побережнюк Євгенію, Мазур Юлію, Глушко Ангеліну, Ткачука Валерія.

Усі здобувачі успішно пройшли атестацію, тому екзаменаційна комісія ухвалила присвоїти їм кваліфікацію бакалавра за відповідною спеціальністю та рекомендувала продовжити навчання в магістратурі.

Кафедра економіки підприємства вітає випускників з успішним завершенням навчання та бажає продовжувати вдосконалювати набуті знання і наполегливо йти до своєї мрії!

Один коментар

• zahabyaal

مكافحة حشرات الكويت هي خدمة ضرورية للحفاظ على بيئة صحية ونظيفة في المنازل والمنشآت التجارية والصناعية. تعتبر الكويت بيئة مثالية لتكاثر الحشرات بسبب المناخ الحار والجاف.تشمل خدمات مكافحة حشرات الكويت إزالة ومكافحة الحشرات الضارة مثل الصراصير والنمل والناموس والذباب والعناكب والقراد والبق وغيرها. يتم استخدام مبيدات حشرية آمنة وفعالة للقضاء على الحشرات ومنع عودتها.تعتمد عملية مكافحة الحشرات على تقييم الوضع وتحديد نوع الحشرات ومصدرها. يتم تطبيق الإجراءات المناسبة مثل رش المبيدات في الأماكن المناسبة ووضع الطعوم السامة للحشرات الزاحفة.تعد مكافحة حشرات الكويت أمرًا هامًا للحفاظ على صحة السكان والوقاية من الأمراض المنقولة عن طريق الحشرات. يوفر استخدام خدمات مكافحة الحشرات الاسترخاء والراحة النفسية للأفراد والعائلات ويعزز الجودة العامة للحياة في المجتمع.

شركات الحشرات