Міжнародна співпраця викладачів кафедри як один з аспектів успішної наукової роботи

24 березня 2022 року д.е.н., завідувач, професор кафедри Наталія Мазур виступила з доповіддю на V науковій конференції “Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu i jakości. Od tradycji do współczesności”, що була організована Wydzialem Zaządzania Politechniki Warszawskiej (Відділенням управління Варшавської політехніки, м.Варшава) та Akademią WSB (Академія WSB, м.Домброва Гурніча).

Поряд з цим в рамках наукового стажування у Варшавській політехніці 5 квітня ц.р. Мазур Н.А. було проведено науковий семінар FINANSE CYFROWE Zakładu Finansów PW на тему “Technologie cyfrowe w zarządzaniu przedsiębiorstwami Ukrainy”.

Щира подяка організаторам, колегам Wydzialu Zaządzania Politechniki Warszawskiej (Відділення управління Варшавської політехніки) за розширення горизонтів нашої співпраці у сфері науки та освіти задля наших спільних перемог.