Ми у програмі Еразмус+ КА2 !!!

15.12.2020 р. викладачами кафедри прийнято участь у першій координаційній зустрічі партнерів проєкту Програми ЄС з розвитку потенціалу вищої освіти проєкту – Еразмус+/КА2: «Digitalization of economic as an element of sustainable development of Ukraine and Tajikistan / DigEco».

Відкриття розпочала керівник проєкту Жанета Сіманавічіене, д.е.н., професор, завідувачка лабораторії бізнес-інновацій факультету економіки та бізнесу Університету Миколаса Ромеріса, м. Вільнюс, Литва. Також представниками від даного закладу були Аврелія Пурайте, доцент, заступник декана з наукової роботи та Маріус Лаурінайтіс, доцент факультету економіки та бізнесу Інституту фінансів.

Презентацію проєктної діяльності продовжили Катерина Полупанова, завідувачка відділу міжнародних проектів та Тетяна Горохова, к.е.н., доцент кафедри маркетингу і бізнес-адміністрування Державного вищого навчального закладу «Приазовський державний технічний університет». Вони виступають координаторами проєкту в Україні, тому ще раз визначили основні завдання, які стоять перед усіма учасниками, презентували графік їх виконання та очікувані результати.

Далі партнери з різних країн презентували свої заклади та висловлювали враження щодо участі в реалізації проєкту. Мариборский університет (Словенія) представляв професор Боштян Брумен, декан факультету туризму. Таджицький технічний університет імені академіка М. Осімі (Таджикистан) презентував проректор з науки і закордонних зв’язків Абдулло Мамадамон, к.т.н., доцент. З Таджикистану також виступали представники Таджицького державного фінансово-економічного університету, Худжандського політехнічного інституту Таджицького технічного університету, Компанії «Нексигол Навовар».

З української сторони виступали партнери з Державного університету «Житомирська політехніка», Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, Вінницької міської громадської організації соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток», Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія М-Мастер».

Учасником церемонії була проектна група Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, у складі: Тетяна Сторчова, Наталія Мазур, Іван Семенець, Андрій Ніколашин, Оксана Кушнір. Тетяна Володимирівна, як менеджер проєкту DigEco, гідно представила заклад та виразила готовність до співпраці!!!

коментарів 478