BusinessLocus for Girls: конкурс відкрито!

У межах здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю, за фінансування Міністерства молоді та спорту України проводиться відбір кандидатів на конкурс проєктів для молоді!

Університет Огієнка став одним із переможців конкурсу з проєктом BusinessLocus for Girls (BLG), який проводитиметься у співпраці з одним із провідних закладів освіти Республіки Польщі – Познанським економічним університетом (UEP/ПУЕБ) у м. Познань, Республіка Польща.

Мета проєкту: обмін досвідом ведення підприємницької діяльності, зокрема жіночого підприємництва, краще зрозуміння європейського ринку, розширення мережі професійних знайомств та удосконалення вмінь, що знадобляться для розвитку жіночого підприємництва та його популяризації в громаді.

Реєстрація до 15 вересня 2024 року за гугл-формою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8fTQMpUXKVqW0r80uJhC4B3O5HN3Ohgv804oL5y26PgIz4g/viewform

Критерії відбору кандидатів:

1. Особи віком від 14-35 років.
  2. Наявність закордонного паспорту (для учасників з України).
  3. Зацікавленість темою проєкту (досвід участі в науковій, волонтерській громадській діяльності буде додатковою перевагою).
  4. Достатній рівень знання польської та/або англійської мови (підтвердження сертифікатом вітається).
  5. Рівень підприємницьких компетентностей.

Робоча група проєкту