Сrash-курс для організацій всіх форм власності!

21-23 серпня проходив Сrash–курс «Цифрова економіка як елемент сталого розвитку підприємства» для організацій всіх форм власності. У курсі приймали участь стейкхолдери Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: ТОВ «Барс» (м. Камʼянець-Подільський), ТОВ «РУБАРТ ПЛЮС» (м. Камʼянець-Подільський), ТОВ «Спеціальне конструкторське бюро медичної електротехніки» (м. Камʼянець-Подільський), ТОВ «ГЕРМЕС СВІТ» (м. Камʼянець-Подільський), ПП Підлипний А. П. (м. Камʼянець-Подільський), Комунальна установа Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» (м. Дунаївці), ПП «Науково-виробниче приватне підприємство «Спаринг-Віст Центр» (м. Львів), ФОП Слизька А. О., ФОП Атаманчук В. М., ФОП Боднарчук О. В.

Академічну спільноту університету представляла завідувачка кафедри економіки підприємства, професорка Наталія Мазур та декан природничо-економічного факультету, доцент Іван Семенець. Наталія Анатоліївна провела курс «Цифрова грамотність», під час якого ознайомила учасників з цифровою безпекою, сервісами; виокремила основні сфери ведення цифрового бізнесу. Іван Володимирович провів курс «Аналіз великих даних у фінансах», де окреслив основні поняття великих даних, їх концепції; навчив технологіям зберігання, аналізу та візуалізації великих даних у фінансовій сфері.