Тренінги Інклюзивної освіти в рамках проєкту DigEco

     27-28 січня 2022 року викладачі та здобувачі кафедри проходили онлайн тренінги DigEco. Цього разу була розкрита важлива складова проєкту – інклюзивна. Спікерами були: Ірина Саранча – кандидат педагогічних наук, психолог, голова ГО «Паросток», доцент Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського; Олена Омельченко – завідувач відділу науки, міжнародних справ та інклюзивної освіти Вінницького інституту «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», старший викладач кафедри бізнесу та права.

Піднімались важливі питання освіти, а саме: психологічна готовність до роботи зі здобувачами, що мають особливі освітні потреби; формування позитивної мотивації у людей з інвалідністю; наочна та практична спрямованість інклюзивного навчально-виховного процесу; методика викладання цифрової економіки в контексті інклюзивної освіти.

Інклюзія як освітня концепція постійно розвивається, змінюється, і є важливою для формування політики й стратегій, спрямованих на усунення причин і наслідків дискримінації, нерівності та виключення. Інклюзивна освіта – це командна робота.

Викладачі кафедри дякують організаторам тренінгів, проєкту DigEco та готові приймати виклики сьогодення для формування здорового клімату в навчальному процесі.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.