Експерт-практик у області альтернативних джерел енергії та енергозбереження

Співпраця зі стейкхолдерами кафедри економіки підприємства Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
На лекцію до першокурсників першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей “Економіка підприємства” та “Облік і оподаткування” завітав експерт-практик у області альтернативних джерел енергії та енергозбереження – Константинів М.Л.
Зустріч відбувалась у рамках вивчення дисциплін “Нормативно-правове регулювання господарської діяльності” (старший викладач Буторіна В.Б.) та “Основи наукових досліджень” (професор Ящишина І.В.) Майбутні економісти ознайомились з методикою економічного обгрунтування енергозбереження, із реалізацією принципів сталого розвитку на практиці та ознаками четвертої промислової революції, із нормативно-правовим супроводом використання альтернативних джерел енергії.
На одному з занять (гостьовій лекції) для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП Економіка  підприємства  запрошений експерт розповів про напрями інноваційного розвитку підприємства. Гостьова лекція відбулась в рамках навчальної дисципліни “Інноваційний розвиток підприємства” (професор Ящишина І.В.). Експерт Марек Константинів, економіст за фахом, багато років займається впровадженням інноваційних систем енергопостачання на діючих підприємствах регіону.  Лектор наголосив на чинниках, що обмежують енергоефективність та розповів про види енергозаощадження і новітні технологічні рішення впровадження екологічного відновлювального енергозабезпечення.
Запрошений підприємець, викладачі кафедри та здобувачі відзначили важливість співпраці закладів вищої освіти з представниками бізнесу і узгодили можливі напрями подальшої взаємодії.

коментарів 636