Звітна студентська конференція за результатами НДР у 2020 р.

6 жовтня 2021 р. на природничо-економічному факультеті відбулося секційне засідання економічних дисциплін в рамках Звітної конференції студентів, магістрантів та аспірантів за результатами НДР у 2020 р. Загалом від кафедри економіки підприємства учасниками стали дев’ять здобувачів вищої освіти, двоє з яких представили свої доповіді на загал. Зокрема, Беньковська Дарія, магістрантка 1 курсу спеціальності «Економіка підприємства» у своїй доповіді розкрила проблемні аспекти місцевого розвитку в умовах реформи децентралізації. Римар Максим, студент 4 курсу спеціальності «Економіка підприємства», охарактеризував роль непрямих податків у наповненні державного бюджету України. Висвітлена цікава та актуальна проблематика доповідей  викликала жваву дискусію серед учасників. Сподіваємося, що проведення заходу такого рівня сприятиме подальшій активізації науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти.