Міжнародне стажування в рамках проєкту DigEco

Протягом місяця викладачі кафедри мали нагоду пройти стажування та перейняти досвід європейських партнерів по проєкту «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану» (618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP).

Університетом Миколаса Ромеріса (Литва) було організовано он-лайн тренінги. Спікерами були професори та провідні викладачі даного закладу, а також професори з Університету Марібор (Словенія) та Гамбурзького університету прикладних наук (Німеччина).

Здобуті компетенції цифрових інновацій, аналізу великих даних, бізнес-аналітики, цифрового маркетингу та комунікацій, дизайнерського мислення вже з нового навчального року викладачі кафедри економіки підприємства зможуть передати здобувачам другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 051 Економіка та 071 Облік і оподаткування.

To be more digital with us!