Насичена зустріч у компанії “Areа Group”

19 березня студенти-економісти разом з викладачами кафедри економіки підприємства Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка І.В. Ящишиною В.Б. Буторіною та О.П. Свідером завітали на дружню зустріч до Area Group, яка займається девелопментом об‘єктів, операціями з  нерухомістю, рекламою та має власну дизайн студію.
Для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського)  рівнів вищої освіти ОП Економіка підприємства, ОП Підприємництво, торгівля та біржова діяльність  представники компанії провели вебінар щодо формування сучасних бізнес-моделей діяльності підприємства.
Приємно було серед її засновників побачити наших випускників – Губрик Тамару, Сидорчука Володимира і Ткач Ірину.
Студенти ознайомились із історією створення компанії, напрямами її  діяльності і управлінською структурою.
     Узгодили пропозиції стейкхолдерів щодо оптимізації освітніх програм спеціальностей.
У результаті зустрічі намічено ряд спільних заходів, метою яких є:
  • розвиток творчих здібностей студентів,
  • експертна підтримка компанії під час виконання молоддю бізнес-кейсів,
  • використання набутих майбутніми економістами знань на практиці.

коментарі 563