Круглий стіл «Стратегічне управління бізнесу в умовах сталого розвитку» за участю працедавця

12 березня 2021 р. кафедрою економіки підприємства був організований круглий стіл «Стратегічне управління бізнесу в умовах сталого розвитку». У заході взяли участь здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти випускових спеціальностей, науково-педагогічні працівники кафедри, власник ФГ «Мельник-Агро» Микола Мельник та випускниця кафедри (спеціальність Економіка підприємства) директор ФГ – Каріна Чавалах .

Учасники круглого столу обговорили актуальні питання побудови стратегії розвитку бізнесу, врахування принципів сталого розвитку в діяльності підприємства, значення інновацій у підвищенні ефективності бізнесу.

Студентам спілкування з успішним бізнесменом подарувало потужну мотивацію до навчання і активності у економічній сфері.

Гаранти і проектні групи по розробці ОП спеціальностей «Економіка підприємства», «Облік і оподаткування»,  «Підприємництво і торгівля», обговорили пропозиції стейкхолдера і здобувачів вищої освіти щодо переліку навчальних дисциплін та їх змісту.

коментарів 100