Обговорення ОПП спеціальності «Облік і оподаткування»

25 лютого  2021 року відбулося засідання робочої проектної групи, студентів та стейкхолдерів-роботодавців з метою обговорення освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

В обговоренні актуальних проблем підготовки бакалаврів і магістрів обліку та оподаткування взяли участь: керівник ТОВ «Перша бухгалтерська контора» Сисак Елла Олександрівна та головний бухгалтер ТОВ «Кам’янець-подільський птахокомбінат» Тополян Рубен Михайлович; декан природничо-економічного факультету, доцент Семенець І.В.; гарант освітньо-професійних програм Мазур Н.А.; науково-педагогічні працівники кафедри економіки підприємства: Кушнір О.К., Ніколашин А.О.; студенти спеціальності «Облік і оподаткування» Ковальчук К.О., Гладкоскок Л.С., Декабрська А.А., Каргін І.А., Слободян Ю.Г., Черниш С.З. та інші.

Присутні приділили особливу увагу обґрунтованості розроблених освітньо-професійних програм, їх структурній та логічній побудові,  переліку та обсягу обов’язкових компонентів, що сприятиме наданню системних та якісних професійних знань, вмінь та навичок та забезпечить набуття здобувачами вищої освіти  необхідних компетентностей з спеціальності «Облік і оподаткування».

коментарів 665