Проходження навчальної практики студентами спеціальності 051 Економіка

Студенти ІІІ курсу спеціальності 051 Економіка успішно проходять навчальну практику з менеджменту та маркетингу онлайн.
Майбутні економісти досліджують нормативно-правові основи управлінської і маркетингової діяльності суб’єктів господарювання, відвідують онлайн-екскурсії на підприємства, вебінари, порівнюють сайти торговельних мереж. Керівники практики від кафедри економіки підприємства Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка проводять консультації щодо виконання завдань.
Набуті під час практики компетентності допоможуть майбутнім фахівцям у побудові успішної кар’єри.

Один коментар

• whatsapp lastseen checker

Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point.

You clearly know what youre talking about, why throw away your intelligence on just
    posting videos to your site when you could be giving us something enlightening to read?