Звітна студентська конференція за результатами НДР!!!

23 – 24 вересня на економічному факультеті відбулася звітна студентська конференція за результатами НДР у 2019 році в рамках роботи загальної секції «Економічні дисципліни» та трьох підсекцій. У заході взяли участь студенти та магістранти економічного факультету усіх курсів навчання та спеціальностей, до конференції долучилися й науково-педагогічні працівники. В рамках заходу було обговорено актуальні проблеми соціально-економічного розвитку України та світу за сучасних умов.

За результатами секційних засідань було відзначено кращих студентів. Зокрема, у підсекції «Економіки підприємства» призові місця посіли:

І місце:

Гуменюк В., магістрант 1 курсу, керівник – Ящишина І.В.

ІІ місце:

Семенець А., магістрант 2 курсу, керівник – Мазур Н.А.

Савков А., магістрант 2 курсу, керівник – Семенець І.В.

ІІІ місце:

Мельник Р., студент 4 курсу, керівник – Буторіна В.Б.

Кухар Р., магістрантка 1 курсу, керівник – Боднарчук Т.Л.

Кріль О., магістрантка 1 курсу, керівник – Боднарчук Т.Л.

Мельник М., студент 4 курсу, керівник – Буторіна В.Б.

Секційні засідання пройшли у невимушеній атмосфері та конструктивної дискусії, а також з дотриманням карантинних заходів.