Вітаємо учнів НВК 14 з гідною участю у Всеукраїнському турнірі юних економістів!

Кам’янець-Подільська команда “КП5” під керівництвом учителя економіки Мельник І. В. після перемоги на обласному етапі турніру пройшла ретельну підготовку до участі у всеукраїнському змаганні. Науково-педагогічні працівники кафедри економіки підприємства та студенти-економісти допомогли учням як під час збору матеріалу, так і під час пробних виступів.

Ми пишаємося кожним учасником учнівської команди міста: Наливайком Іллею, Дзісяком Ярославом, Софіянчуком Артуром, Хомовим Валентином, Полудняком Сергієм!
       Кафедра економіки підприємства продовжуватиме плідну співпрацю зі школами міста і Управлінням освіти і науки Кам’яннць-Подільської міської ради.

коментарів 506