Керівник туристичної агенції поділилась досвідом зі студентами економічного факультету

Керівник агенції туристичної мережі «Поїхали з нами» у Кам’янці-Подільському Гончарук Жанна Вікторівна поділилась практичним досвідом зі студентами Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, що навчаються за спеціальністю «Туризм».

Конкуренція на ринку досить велика, і успіх компанії залежить від того, наскільки менеджер з туризму зможе переконати клієнта вибрати саме їх пропозицію. На даний час вимоги до кандидатів на посаду менеджерів з туризму значно зросли. Роботодавці вимагають знань туристичних напрямків, іноземної мови, володіння навичками комунікації та вищу профільну освіту. І спілкування з успішними представниками професій – невід’ємна частина становлення фахівців.

Тому, за сприяння професора кафедри економіки підприємства Мазур Н.А. в рамках вивчення дисц. «Менеджмент організацій» 23 травня 2018 року студенти 4 курсу відвідали агенцію туристичної мережі, де Жанна Вікторівна ознайомила їх з принципами ведення туристичного бізнесу, порядком документального оформлення, поділилася власним досвідом роботи з клієнтами, а також надала практичні рекомендації щодо започаткування власної справи у галузі туризму. Отже, можна констатувати, що зустріч пройшла дуже продуктивно. Спілкуватися з фахівцями-практиками такого рівня – неймовірне везіння.

Щиро дякуємо Гончарук Жанні Вікторівні за приділений час та практичні рекомендації.