Цікаві заняття з рекламної діяльності

У рамках вивчення дисципліни «Рекламна діяльність» для студентів спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність регулярно організовуються творчі зустрічі, майстер-класи та навчальні екскурсії.

17 травня 2018 року викладачами кафедри економіки підприємства провели магістрантам навчальну екскурсію на підприємстві, яке займає лідерські позиції у рекламному та поліграфічному бізнесі Кам’янця-Подільського, – друкарні «Віта Друк». Директор та адміністратор друкарні ознайомили молодь з організацією виробничого процесу у дизайнерському та поліграфічному відділах. Майбутні фахівці змогли побачити увесь цикл виготовлення рекламних продуктів різних видів. Пізнавальною виявилась демонстрація роботи сучасного обладнання, яке використовується на підприємстві «Віта Друк».

Кафедра економіки підприємства продовжуватиме співпрацю з провідними підприємствами міста для формування професійних компетенцій майбутніми фахівцями.

Автори: старший викладач кафедри економіки підприємства Буторіна В.Б. та старший викладач кафедри економіки підприємства Чаплінський В.Р.