Студенти економічного факультету на відкритті туристичного сезону

30 квітня 2018 року студенти економічного факультету, у тому числі спеціальності Підприємництво, торгівля і біржова діяльність, взяли участь у організації та проведенні Історичного пікніка на території фортеці. Уже третій рік поспіль економічний факультет виступає співорганізатором грандіозного дійства, під час якого відвідувачі фортеці долученаються до занять стародавніми ремеслами, а діти пробують себе у ролі археологів. На думку голови Військово-історичного товариства “Кам’янець” Заремби О.О., важко переоцінити допомогу волонтерів з числа студентів економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Волонтерську роботу молоді організували старший викладач кафедри економіки підприємства Буторіна В.Б. і старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Кавтуник І.І.
Автор Буторіна В.Б.